Seznamte se: James Prestwich, konzultant Keep

Anton Zhizhanov
2 min readSep 24, 2020

Jsme rádi, že vám můžeme představit nového konzultanta v projektovém týmu Keep — Jamese Prestwiche. James byl výkonným ředitelem společnosti Storj a nyní je jedním z našich oblíbených zaměstnanců. V současné době pracuje na nejnovější mezirezortní swapové platformě Integral, ale ve svém volném čase laskavě souhlasil, že se s námi podělí o své zkušenosti.

James je jedním z průkopníků ve studiu principů decentralizovaného ukládání dat a má velkou autoritu ve světě decentralizované ekonomiky. Je připraven podělit se o své bohaté zkušenosti s prací s tokenizovanými systémy a s principy jejich modelování a také chce v tomto ohledu přispět k vytvoření platformy Keep.

«Úkol projektu Keep — vzít si nějaký nový teoretický konstrukt, například důvěrný výpočetní protokol (sMPC), a zkombinovat jej se skutečnými modely, aby se vyřešily všechny problémy spojené s decentralizovanými ekosystémy.»

James věří, že jednou z klíčových výhod projektu Keep bude schopnost vytvářet a provádět transakce mezi jinými blockchainovými sítěmi, včetně správy BTC a LTC peněženek pomocí kontraktů ETH. Zatím celý tým těší na práci s Jamesem, chceme pochopit-jak se jeho účast projeví na budoucnosti projektu KEEP.

Zjistěte více

Pokud se chcete dozvědět více informací o Keep Network, pak:

Původní článek — https://blog.keep.network/introducing-keep-advisor-james-prestwich-85a3cfacdcae

--

--