Seznamte se s novými členy týmu

Anton Zhizhanov
2 min readSep 24, 2020

Vývojový tým projektu KEEP stále roste

Jelikož se projektový tým KEEP snaží udělat vše pro zajištění soukromí veřejného blockchainu, jeho počet postupně roste. Jsme rádi, že můžeme přivítat dva nové členy týmu a jsme velmi rádi, že s nimi budeme úzce spolupracovat. Seznamte se s Petrem a Jakubem. Uspořádejme jim vřelé přivítání!

Petr Diryaga

Petr se specializuje na vývoj softwaru a má rozsáhlé zkušenosti s vedením v bankovním a logistickém průmyslu, vytváření sítí a dokonce i v civilním letectví. Schopnost spojit své znalosti v teoretické informatice se skutečnou praxí je jeho kůň, který touží realizovat v projektu Keep. Kromě práce se Petr věnuje jízdě na horských kolech a astronomii.

Follow Piotr on Keybase

Jakub Novakovský

Jakub se také specializuje na vývoj softwaru a má finanční dovednosti. Měl možnost účastnit se různých bankovních a telekomunikačních projektů ve všech fázích jejich životního cyklu. Postavuje se jako perfekcionista, který jasně chápe-jak dosáhnout výsledku, a ví hodně o individuální i týmové práci. Jakub je vášnivým cestovatelem a labužníkem. Volný čas rád tráví v bazénu.

Follow Jakub on Keybase

Zjistěte více

Pokud se chcete dozvědět více informací o Keep Network, pak:

Původní článek — https://blog.keep.network/introducing-our-new-team-members-e27c72aefac8

--

--